Doručení vaší objednávky se může o několik dní opozdit, způsobuje nám to bohužel vládní opatření které je v současné době a komplikuje nám práci. Děkujeme za pochopení..

Carne Labs Carnbol

Kód: NSP25398
Značka: Carne Labs
503 Kč 437 Kč bez DPH
Skladem
Množství / Velikost
Příchuť / Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.12.2020
Vysoce silný liquid fat burnes s účinky na regeneraci a podporou efektivního tréninku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce silný liquid fat burnes s účinky na regeneraci a podporou efektivního tréninku.

Extra koncentrovaná silná pitná forma doplňku výživy určena pro nejnáročnější konzumenty, sportovce a lidi, kteří chtějí snížit tělesnou hmotnost.

L-karnitin přenašeč mastných kyselin do matrix mitochondrií - podpora redukce tuku, chrání příčně pruhované svalstvo proti vlivu metabolických destruktivních procesů, působí hepatoprotektivně. L-karnitin je významná složka prevence proti chorobám kardiovaskulárního systému.

L-arginin - stimuluje imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu, podílí se na zvýšení svaloviny a na snížení obsahu tělesného tuku. Arginin napomáhá detoxikaci jater prostřednictvím neutralizace amoniaku, který může vznikat po extrémní zátěži a nedostatku sacharidů u nevhodných redukčních diet. Arginin napomáhá i v léčbě neplodnosti u mužů. Vysoké intravenozni dávky zvyšují hladinu růstového hormonu. V orální aplikaci je efekt nižší a bohužel se musí docilovat extrémní dávkou argininu a tím i vyšším výskytem nežádoucích účinků. Lidé trpícívirovou infekcí by neměli arginin užívat.

L-Ornitin napomáhá uvolňování růstového hormonu, který působí prostřednictvím IGFI 1 silným anabolickým účinkem. Ornitin je nezbytný pro správnou funkci imunitního systému a jater. Tato aminokyselina rovněž detoxikuje amoniak a napomáhá regeneraci jater. Kombinace Ornitinu-karnitinu-argininu značně posiluje odbourávání tuku.

L-citrulin malát- Citrullin malát zvyšuje vnitřně úroveň plasmatické úrovně argininu. Na základě výzkumů se zdá, že citrullin malát zvyšuje plazmatický arginin ještě efektivněji než to dokáže samotný arginin. Navíc, jako by už to, že citrullin malát zvyšuje úroveň oxidu dusnatého nebylo dostačující, nabízí citrullin malát ještě další následující výhody. Snižuje úroveň kyseliny mléčné a amoniaku

Beta - alanin je neesenciální aminokyselina,,její suplementace vede ke zvýšení hladin carnosinu. - Carnosin posouvá pH svalu do zásaditého prostředí.Beta- alanin prostřednictvím,tvorby carnosinu,zlepšuje celkovou výkonnost,regeneraci a oddaluje únavu.Beta-alanin se kombinuje s taurinem pro lepší synergický účinek

Kofein je purinový alkaloid. Používá se pro centrální - psychostimulační působení a také pro efekt odbourávání tuku a jeho působení je výraznější v kombinaci uvedených látek v tomto složení. Kofein dočasně potlačuje únavu.

Taurin je produktem odbourávání sirných aminokyselin, je to druhá nejčastěji se vyskytující aminokyselina ve svalovině. Taurin se podílí na mozkovém metabolismu zejména ve smyslu prevence křečových stavů, zvyšuje psychickou odolnost a výkonnost. Taurin je životně důležitý pro správné využitý sodíku, draslíku, vápníku a hořčíku a hraje významnou roli v doplňování ztrát draslíku v srdečním svalu. Do přípravku sportovní výživy je taurin přidáván pro zlepšení svalové i duševní výkonnosti.

Synefrin(Citrus Aurantium) je látka alkaloidní povahy, běžně se vyskytující v oplodí pomerančovníku /Citrus aurantium/. Protože je látka strukturálně blízká adrenalinu, má řadu účinků sympatomimetik, působí centrálně stimulačně. Synefrin je určitou legální alternativou efedrinu, ale nemá negativní centrální účinky jako efedrin. Synefrin specificky stimuluje adrenergní receptory /beta3/ čímž dochází ke stimulaci lipidového metabolizmu, bez vedlejších účinků. Tato látka se především používá k odbourávání tuku, snížení hmotnosti a zvýšení hladiny "dostupné" energie. V roce 2003 byl synefrin /léčivo Oxedrine/ vyjmut z dopingové listiny a pro další roky bude monitorován.

Chrom pikolinát má vysokou biologickou dostupnost, zvyšuje efektivnost využití inzulínu /anabolická činnost/ a pozitivní je jeho schopnost přenášet glukózu. Stimuluje aktivitu enzymů podílejících se na metabolizmu glukózy a na syntéze mastných kyselin a cholesterolu. Chromium pikolinát je často používán k redukci tuku a pro mírnou podporu narůstu svalové hmoty. Pikolinát chromu má anorektický efekt - snížená chuť k jídlu.

Nutriční hodnoty:

Vitamíny a minerály ve 100 ml výrobku:
Chrom 110 mcg
Chromium pikolinát 1000 mcg

Aminokyseliny ve 100 ml výrobku:
L-Arginin 3750 mg
L-Ornithin 1250 mg
Obsah ostatních účinných látek ve 100 ml výrobku:
Beta alanine 1500 mg
Citrulin Malate 3750 mg
Citrus Aurantium Extrakt 25 mg
Kofein 200 mg
L-Karnitin base 2500 mg
Taurin 2500 mg

Složení:

40ml denní dávka obsahuje:   L – Arginin 1500 mg L-Citrulin DL-malát 1500 mg L – Karnitin báze 1000mg Taurin 1000mg Beta-alanin 600 mg L - Ornitin HCL 500mg Kofein 80mg Citrus aurantium Z toho (synefrin) 10 mg Chrom pikolinát 400ug Z toho čístý chrom 44 ug

Doporučené dávkování:

  • 20 ml ráno po jídle nebo 20 ml 40 minut před sportovní činností (odpoledne) Nebo : 20 ml ráno po jídle a 20 ml odpoledne (mezi 16-19 hodinou)

 

Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedeno na obale. Nevhodné pro děti a kojící či těhotné ženy.

Tabulka nutričních hodnot


ve 100mlv porci 40ml
L-arginin
3750 mg1500 mg
L-citrulin malát
3750 mg1500 mg
L-karnitin báze
2500 mg1000 mg
Taurin
2500 mg1000 mg
Beta alanin
1500 mg600 mg
L-ornitin HCl
1250 mg500 mg
Kofein200 mg80 mg
Synefrin (z Citrus aurantium)
25 mg10 mg
Chrom pikolinát
1000 mcg400 mcg
     Z toho čistý chrom110 mcg44 mcg

Složení: 

čištěná voda, L-arginin, L-citrulin DL-malát 2 : 1, L-karnitin báze, taurin, beta alanin, L-ornitin HCl, regulátor kyselosti kyselina citronová, aroma malina nebo pomeranč, kofein, konzervant sorban draselný, benzoan sodný, náhradní sladidlo sukralóza, Citrus aurantium 90 % (synefrin), chrom pikolinát

Alergeny: 

Neobsahuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termogenní
Počet dávek: 25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: