SizeandSymmetry Vast Blast

Kód: NSP218978
749 Kč 651 Kč bez DPH
Skladem
Množství / Velikost
Příchuť / Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.1.2021
Vast Blast - pre-workout založený na osvědčených látkách sportovní výživy v kombinaci s funkčními přírodními adaptogeny,.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adaptogenní pre-workout založený na osvědčených látkách sportovní výživy v kombinaci s funkčními přírodními adaptogeny, zaměřený na zvýšení tréninkové kapacity jak z hlediska optimalizace anabolických hormonů, tak nárůstu síly, vytrvalost a urychlení následné regenerace.

Je založený na osvědčených látkách sportovní výživy v kombinaci s funkčními přírodními adaptogeny, zaměřený na zvýšení tréninkové kapacity jak z hlediska optimalizace anabolických hormonů, tak nárůstu síla, vytrvalost a urychlení následné regenerace. 

Cílem nebylo vytvořit další “řadový” pre-workout, který je primárně založený na kofeinovém opojení a krátkodobém účinku, po jehož odeznění se spíše dostavují stavy únavy či nekvalitní regenerace způsobené neschopností organismu utlumit výdejový sympatikus a aktivací parasympatiku nastartovat kýžený anabolismus.

Vast Blast byl navržen tak, aby podpořil aktivaci energetických zásob a motivaci při tréninku stabilně bez výkyvů. Zároveň obsahuje směs pro prokrvení svalů.+

Unikátní adaptogenní pre-workout

založený na osvědčených poznatcích sportovní výživy, biohackingu a moderní fytoterapie určený ke zvyšování sportovního výkonu jedince.

Cílem nebylo vytvořit další “řadový” pre-workout, který je primárně založený na kofeinovém opojení a krátkodobém účinku, který sice nabudí organismus do stavu pohotovosti ale často za cenu následné únavy, zhoršené regenerace či trávicího diskomfortu.

Vast blast je navržen tak aby podpořil stabilní mentální koncentraci a to za pomocí extraktu z Guarany, jejíž stimulační účinek je kontrolovanější než u čistého kofeinu, déletrvající a není doprovázen poklesem energie po odeznění účinků, tak jak je tomu u kofeinových přípravků. L-tyrosine, cholline bitartrate a DMAE jsou ceněnými nootropiky zlepšujícími veškeré mentální pochody, které pak ovlivňují aktivaci pohybového aparátu a celý tréninkový proces.

Osvědčený L-citruline malát se spolu z extraktem z červené řepy bohatým na nitráty postará o dokonalé zásobení pracujících svalů krví díky roztažení cév a vlásečnic.

Extrakty z potentních adaptogenů  Rhodioly, Cordycepsu a ženšenu se společně s obsahem synefrinu podílejí na aktivaci energetického metabolismu, schopnosti organismu vykonávat svalovou práci, zvyšovat schopnost využívat kyslík a co více, na tréninkový stres se adaptovat - tedy umožňovat své hranice posouvat dál a dál ve Vašich tréninkových cílech!

Vast Blast navíc obsahuje hormony optimalizující komplex v čele s tribulusem, ashwagandhou a macou,  jehož úkolem je podpořit sekreci anabolických hormonů a tak napomoci k rychlejší regeneraci a budování svalové hmoty.

Třešničkou na pomyslném dortu jsou pak mikronutrienty v podobě vitamínů skupiny B, vitamínu C a citrátu hořečnatého, které jsou nezbytné pro funkční energetický metabolismus. Celá symfonie je pak doplněna extraktem z černého pepře, který prokrvuje trávicí trakt a umožňuje tak efektivní vstřebávání všech obsažených látek.

Vast Blast

byl navržen tak, aby podpořil aktivaci energetických zásob při tréninku stabilně bez výkyvů, stejně tak jako mentální motivaci, vasodilataci svalů, maximální využití kyslíku či adaptaci na tvrdý trénink. Vast Blast navíc obsahuje hormony optimalizující komplex, jehož úkolem je podpořit sekreci anabolických hormonů a tak napomoci k rychlejší regeneraci a budování svalové hmoty. Třešničkou na pomyslném dortu jsou pak mikronutrienty v podobě vitamínů skupiny B, vitamínu C a citrátu hořečnatého, které jsou nezbytné pro funkční energetický metabolismus. Celá symfonie je pak doplněna extraktem z černého pepře, který prokrvuje trávicí trakt a umožňuje tak efektivní vstřebávání všech obsažených látek. 

Vast blast je navržen tak aby podpořil stabilní mentální koncentraci a to za pomocí extraktu z Guarany, jejíž stimulační účinek je kontrolovanější než u čistého kofeinu, déletrvající a není doprovázen poklesem energie po odeznění účinků, tak jak je tomu u kofeinových přípravků. L-tyrosine, cholline bitartrate a DMAE jsou ceněnými nootropiky zlepšujícími veškeré mentální pochody, které pak ovlivňují celý tréninkový proces. 

Osvědčený L-citruline malát se spolu z extraktem z červené řepy bohatým na nitráty postará o dokonalé zásobení pracujících svalů krví díky roztažení cév a vlásečnic.

Extrakty z potentních adaptogenů  Rhodioly, Cordycepsu a ženšenu se společně s obsahem synefrinu podílejí na aktivaci energetického metabolismu, schopnosti organismu vykonávat svalovou práci, zvyšovat schopnost využívat kyslík a co více, na tréninkový stres se adaptovat - tedy umožňovat své hranice posouvat dál a dál.

Doporučené dávkování: 

  • 20g (1 a 1/2 odměrky) užívat 20-30min před tréninkem. Rozmíchejte ve 150-200ml vody. Pro nejlepší efekt a využití doplňku Vast Blast je  pravidelné užívaní před každým tréninkem (počítá se alespoň 3x týdně a více). Při tomto doporučeném dávkování dokážeme svaly ideálně naplnit a udržet a na 110% tak tento doplněk využít.

Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Doplněk stravy.

Tabulka nutričních hodnot


ve 100gv porci 20gRHP
Energetická hodnota1025 kJ
205 kJ


244 kcal
49 kcal

Tuky0,13 g
0,03 g

     Z toho nasycené mastné kyseliny0 g0 g
Sacharidy24,4 g
4,88 g

     Z toho cukry6,05 g1,21 g

Bílkoviny1,17 g
0,23 g

Účinné látky


Guarana extrakt
2500 mg
500 mg

L-Tyrosin
4000 mg
800 mg

Synefrin
50 mg
10 mg
Extrakt z červené řepy
15000 mg
3000 mg

Ženšen extrakt
1000 mg
200 mg

L-Citrulin DL malát
20000 mg
4000 mg

Cordyceps
3750 mg
750 mg

Rhodiola
1250 mg
250 mg

Ashwagangha
2500 mg
500 mg

Maca
5000 mg
1000 mg

Tribulus terrestris (90% saponinů)
2000 mg
400 mg

Cholin bitartrát
23000 mg
4600 mg

DMAE
600 mg
120 mg

Piperin
25 mg
5 mg

Vitamin C
1200 mg
240 mg
333 %
Vitamin B6
30 mg
6 mg
428 %
Vitamin B12
0,05 mg
0,01 mg
400 %
Hořčík750 mg
150 mg
40 %

RHP - referenční hodnota příjmu.

Složení:

cholin bitartrát, L-Citrulin DL malát, extrakt z červené řepy, maltodextrin, citran hořečnatý, maca, L-Tyrosin, cordyceps, kyselina citrónová, guarana extrakt, ashwagangha extrakt, guarana extrakt 22%, tribulus extrakt, rhodiola extrakt, kyselina askorbová, ženšen extrakt, DMAE bitartrát, aroma, synefrin, piperin, pyridoxin HCl, vitamin B12, náhradní sladidla (acesulfam K, sukralóza).

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi
Počet dávek: 21

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.