FCB 100% Creatine Monohydrate

Kód: NSP212196
Značka: FCB
229 Kč 199 Kč bez DPH
Skladem
Množství / Velikost
Příchuť / Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.11.2020
100% Creatine Monohydrate - pro zlepšení síly, výkonu a růstu svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CreatinePRO 100% Creatine Monohydrate - kreatin monohydrát pro zlepšení síly, výkonu a růstu svalů. 

Creatin Monohydrát podporuje doplnění energie - zvýšení energetického potenciálu, explosivní sílu, urychlení regenerace a tvorbu svalové hmoty.

Creatine Monohydrate je ideální pro širokou škálu sportovců od kulturistů až po sprintery, ale hlavně ty, kteří chtějí zlepšit svou sílu, rychlost a zvětšit svalovou hmotu. U Creatine Monohydrate bylo prokázáno, že pomáhají zlepšit výkon, sílu a růst. Je také prokázáno, že sníží čas celkového zotavení a zotavení mezi intenzivními opakování při cvičení. Zvyšuje fyzický výkon během výbušných, krátkodobých, intenzivních tréninkových jednotkách.

Jak funguje kreatin ve vašem těle? 

Je známo několik cest jak kreatin podporuje růst svalové hmoty.

  • Větší síla a svalová vytrvalost během vašeho tréninku je oporou pro více efektivní tréninky. Čím tvrději můžete trénovat, tím větší přírůstky zaznamenáte. 
  • Rychlejší regenerace vám umožní vyšší frekvenci tréninků. Čím rychleji se vaše tělo zotaví po náročném tréninku, tím lepší výsledek budete mít příště. Pokud máte v tréninkovém plánu na pondělí těžké “mrtvé tahy” a na středu pak těžké dřepy – rychlá regenerace vám umožní zregenerovat z pondělí a středu “odjedete” na 100%. 
  • Kreatin má vliv na velikost svalových buněk. Dosavadní výzkumy ukazují, že díky suplementaci kreatinem se zvyšuje objem vody zadržované ve svalových buňkách. To dává svalovým buňkám větší objem a dále to pozitivně vyrovnává dusíkovou bilanci. 
  • Kreatin má anti-katabolické vlastnosti. Další studie ukazují, že kreatin může snížit katabolické procesy ve svalech a umožní jejich stálý růst.

V bodech:

  • urychluje růst svalové hmoty 
  • urychluje růst síly 
  • podporuje anaerobní výkonnost 
  • podporuje regeneraci svalové hmoty

Doporučené dávkování:

  • Fáze užívání: V prvním týdnu užívejte 2-3 dávky denně. Pak neužívejte více než 1-2 dávky denně (udržovací fáze). Doporučuje se smíchat v džusu nebo s glukózou.

Tabulka nutričních hodnot


v 5g
Kreatin monohydrát
5 g

Složení:

100% kreatin monohydrát

Alergeny: 

Neobsahuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatin monohydrát
Počet dávek: 80

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: