Nutrex Glutamine Drive

Kód: NSP211469
Značka: Nutrex
739 Kč 643 Kč bez DPH
Skladem
Množství / Velikost
Příchuť / Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.11.2020
Glutamine Drive black je glutamin, zásadní aminokyselina, která tvoří až 60% všech aminokyselin ve svalovině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glutamine Drive black je glutamin, zásadní aminokyselina, která tvoří až 60% všech aminokyselin ve svalovině. Aminokyselina Glutamin zvyšuje koncentraci aminokyselin ve svalech, čímž napomáhá jejich růstu, snižuje tvorbu toxického čpavku v těle a zlepšuje vstřebatelnost kreatinu. Při skutečně tvrdém silovém nebo aerobním tréninku může být nedostatek glutaminu tím chybějícím stupněm k dosažení potřebné síly, vytrvalosti a rychlejšího rozvoje svalů.

Glutamin je sice přítomen v krevní plazmě každého z nás, výzkumy však dokazují, že spotřeba glutaminu během stresu doprovázejícího intenzivní trénink je až několikrát vyšší, což při nedostatečném doplnění znamená rychlý pokles hladiny glutaminu a následný pokles síly, vytrvalosti a také zpomalení regenerace svalových buněk po tréninku.

Nízká úroveň glutaminu v krevní plazmě pak může vlivem stresu postupně způsobit rychlou ztrátu svalové hmoty, na které jste tak těžce pracovali. Doplnění výživy Glutaminem Drive Black od Nutrex výrazně pomáhá tyto negativní příznaky tréninku omezit na minimum a dovoluje tak svalům maximální výkon. Nutrex Glutamine Drive Black obsahuje pouze atestovanou a čistou formu L-glutaminu a jeho používání znamená pro tělo mnohem víc, než jen ochranu před přetrénováním. Řada klinických studií potvrdilo, že glutamin pomáhá k rychlejšímu nárůstu objemu a síly vlivem lepší potréninkové regenerace. Pomáhá svalům růst zvýšením syntézy proteinů.

Glutamin zvyšuje koncentraci aminokyselin v zotavující se svalech, a také zvyšuje syntézu proteinů. To znamená, že sval se zotavuje rychleji, což přispívá k Vašemu růstu objemu i síly. Snižuje tvorbu čpavku, který je toxický pro svalové buňky. Umožňuje lepší vstřebávání kreatinu. Pomáhá k dosažení perfektního tréninku a napumpování, protože vlivem zlepšení krevního zásobení tkání odstraňuje únavu, která tomu brání. Má také příznivý vliv na vyplavování růstového hormonu.

V bodech:

  • zvyšuje koncentraci aminokyselin ve svalech
  • zvyšuje vstřebatelnost kreatinu
  • maximální výkon svalů
  • čistá atestovaná forma L-glutaminu
  • pomáhá k rychlejšímu nárůstu objemu a síly

Doporučené dávkování:

  • Smíchejte 1 odměrku (5 g - 1 dávka) s 180 - 240 ml vody a užijte 1 dávku ráno po probuzení a 2 dávku večer před spaním. 
  • V tréninkové dny užijte ještě 1 extra dávku hned po tréninku.

Upozornění: Doplněk stravy. Vhodné zejména pro sportovce. Není vhodné pro osoby mladší 18 let! Neužívejte, jste-li těhotná nebo kojíte! Před používáním zkonzultujte s lékařem, pokud jste léčeni s nějakou nemocí nebo pokud berete lék na předpis nebo i volně prodejný! Předtím, než začnete jakoukoliv dietu nebo cvičební program, konzultujte to se svým lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku a řiďte se informacemi na obalu! Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dodržujte dostatečný pitný režim! Uchovávejte na suchém a chladném místě, při pokojové teplotě. Ukládejte mimo dosah dětí! Nevystavujte přímému slunci! Není určen pro děti! Nepovažuje se za náhradu běžné stravy! Po otevření spotřebujte do 3 měsíců!

Tabulka nutričních hodnot


v porci 5g
L-glutamin5 g

Složení: 

L-glutamin

Alergeny: 

Neobsahuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: L-Glutamin
Počet dávek: 200

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: